Дикі аргентинські рожеві креветки (Wild argentine red shrimp)

Також відомі як рожеві глибоководні креветки, свою назву отримали завдяки насиченому яскраво-рожевому відтінку панцира, що світиться в темну пору доби, і глибині проживання, яка становить 200-1400 м. Даний вид водиться в теплих прибережних водах південної частини Атлантичного океану вздовж берегів Аргентини.

Дикі аргентинські червоні креветки

Великий розмір осіб, тонка панцирна оболонка, велика кількість необхідних для організму організму вітамінів А, В12, D, E, а також білків, йоду, заліза, фосфору, калію і селену, доведена терапевтична цінність у підвищенні імунітету – це лише нечисленні якісні характеристики цього виду креветок.

Не можна не відзначити, що на смак дикі аргентинські рожеві креветки мають м’який солодкуватий відтінок, який надає їм ще більшої пікантності у відношенні до звичайних видів.

Аргентинські червоні креветки

Широкий спектр застосування в кулінарії, дає можливість використовувати креветки як закуску, основну страву, як інгредієнти салатів або як доповнення до вишуканої вечері, все залежить лише від вашої фантазії. Їх можна засмажити, зварити, запекти чи приготувати на відкритому вогні, вибір за вами.

0

ГОРА