Торговий Дім 7 Континент

Про компанію

Ми є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні м’яса з Австралії, Нової Зеландії та США, а також ряду морепродуктів елітної групи. Вся продукція розмитнена, сертифікована та знаходиться на складі у місті Києві.

Наша місія – оперативно консолідувати різноманітну свіжу продукцію з таких екзотичних та далеких регіонів як Австралія, Нова Зеландія, Індонезія, Південно-Африканська Республіка, США, Канада, Чилі та доставити її протягом 24 годин до столу наших безпосередніх покупців.

У нас є надійні партнери в Австралії та Новій Зеландії з місцевими багаторічними зв’язками та контактами, ми маємо можливість оперативно отримувати та консолідувати різноманітну продукцію з “перших рук” за ексклюзивними тарифами. Тому наші клієнти мають можливість купувати продукцію найвищої якості за досить демократичними цінами. Дані позиції ретельно відбиралися нами протягом 10-ти років спеціально під український ринок та досвід показав, що ці продукти дуже затребувані та популярні серед наших покупців.

Виробники продукції

Наше підприємство тісно працює з такими відомими виробниками в Австралії, Новій Зеландії, США, Південно-Африканській Республіці, Італії, Індонезії, Чилі як: Greater Omaha Packing (USA), National Beef Packing Company (USA), JBS Swift Australia (Australia), AFFCO New Zealand (New Zealand), Alliance Group Limited (New Zealand), Argenova , AZUMA FOODS INTERNATIONAL Inc (USA) , HARRIS Ranch Beef Company , Icicle Seafoods Inc (Pacific SEAFOOD Corporate) , Pesantar , TYSON FOODS , Washington Beef LLC , Well Delight Network Corporation , USMEF ( US Meat Export Federation) , KAMIS , BADIA , Грілекс та багатьма іншими.

Партнери та Клієнти

Компанія 7 Континент завжди прагне відповідати всім вимогам та очікуванням наших Партнерів та Клієнтів. Тісний взаємозв’язок з провідними компаніями України, готелями, ресторанами, торговими мережами робить нас ще більш відповідальними та старанними у підході до робочого процесу. Ми дякуємо всім своїм Партнерам і Клієнтам за довгі роки успішної та плідної співпраці.